Відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовтня в Національному транспортному університеті відбулося відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928.  Метою даного конкурсу є вшанування великого Кобзаря. Для когось він непримиренний борець за волю, для інших – тонкий, натхненний лірик. Він є мірилом нашої совісті, нашої правди, його безсмертні твори є великою порадою для сучасної і майбутньої України.

Конкурс відкривали заступник декана факультету економіки та права доцент Ярова Р.В., завідувач кафедри теорії та історії держави та права професор Хорошун Б.І., завідувач кафедри іноземної філології та перекладу доцент Шевчук Л.О. На відкритті була можливість ознайомитися із виставкою «Кобзарів» та послухати виступи учасників заходу, які декламували безсмертні твори Т.Г. Шевченко.

Доцент Шевчук Л.О. коротко ознайомила із вимогами до конкурсу та конкурсних наукових робіт. Студенти І – V курсів усіх спеціальностей НТУ за бажанням виконують роботи дослідницького характеру відповідно до загальної тематики «Україна моєї мрії». Роботи до участі у 1 (заочному) етапі конкурсу подаються до журі конкурсу кураторами до 15 листопада 2017 р. Роботи, що стали призерами І етапу конкурсу, захищають на конкурсі-захисті студентських робіт університету.