Вручення дипломів магістрів випускникам факультету транспортних та інформаційних технологій

31 січня 2019 року в залі засідань Національного транспортного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів факультету транспортних та інформаційних технологій. Це надзвичайно важлива, хвилююча подія і для випускників, і для викладачів. Теплі привітання, щирі посмішки, радість та гордість за власні досягнення, приємні слова викладачам створювали зворушливу атмосферу свята.

З привітальним словом від ректора університету Миколи Федоровича Дмитриченка щодо успішного закінчення університету до випускників звернувся проректор з навчальної роботи Грищук Олександр Казимирович. Він зазначив, що це лише перший свідомий крок у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у певних галузях знань.

Декан факультету Данчук Віктор Дмитрович, зазначив, що факультет пишається своїми студентами-випускниками, їхніми здобутками та досягненнями.

Щирі слова привітання також пролунали від завідувача кафедри міжнародних перевезень та митного контролю Прокудіна Георгія Семеновича. Який висловив сподівання, що цьогорічні випускники – це майбутні професіонали, які зможуть приймати ефективні рішення на кожному кроці їх майбутніх звершень та цікавих відкриттів.  Завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Гавриленко Валерій Володимирович побажав кожному випускнику успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації всіх творчих задумів.

Варто відмітити, що цього року на факультеті стали магістрами 135 випускників, з яких 28 – отримали диплом з відзнакою.

Ми бажаємо вам успіхів у всіх ваших справах, постійно працювати над підвищенням свого професійного рівня, творчо мислити та шукати відповіді на складні запитання, які ставитиме вам життя.

Бути добрими і щасливими! Здоров’я Вам і процвітання! У добру путь!