logo

Структура відділу

Керівник відділу   Харченко Анна Миколаївна –  професор кафедри транспортного будівництва та управління майном, доктор технічних наук, професор.

Керівник виробничої практики – Саржинська Надія Володимирівна;

Методист – Соболєва Тетяна Анатоліївна.

Основні завдання та функції відділу забезпечення якості вищої освіти

  • Підготовка документів щодо започаткування та ліцензування нових спеціальностей.
  • Здійснення контролю за своєчасним оформленням ліцензій і сертифікатів, та переоформленням у разі закінчення їх терміну дії.
  • Розробка та проведення заходів щодо функціонування системи забезпечення якості вищої освіти в університеті відповідно до вимог державних стандартів вищої освіти, критеріїв національної та європейської систем акредитації та міжнародних процедур визнання освітніх програм (Закон України «Про вищу освіту», ст.16,п.2).
  • Розробка науково-методичних засад моніторингу якості вищої освіти.
  • Проведення маркетингових досліджень щодо перспективності надання освітніх послуг Університетом з певних спеціальностей, спеціалізацій та освітніх програм.
  • Здійснення методичної та консультативної роботи у сфері внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Університеті.
  • Забезпечення ефективної взаємодії Університету із стейкхолдерами у сфері внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.
  • Здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм в Університеті.
  • Моніторинг проведення ректорських та комплексних контрольних робіт.
  • Організація виробничої практики студентів, зокрема, щодо пошуку підприємств, установ та організацій (роботодавців).
  • Надання консультативної допомоги здобувачам вищої освіти щодо можливостей працевлаштування в рамках договорів співпраці з НТУ.
  • Щорічне інформування керівництва університету, здобувачів вищої освіти про проведену роботу шляхом розміщення звіту на Інтернет-сайті та інших інформаційних ресурсів.

Положення про відділ забезпечення якості вищої освіти

Стратегія розвитку системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Національному транспортному університеті на 2021-2025 роки

Аналітична довідка за результатами моніторингу якості вищої освіти в НТУ за 2023 рік

Аналітична довідка за результатами моніторингу якості вищої освіти в НТУ за 2022 рік

Аналітична довідка за результатами моніторингу якості вищої освіти в НТУ за 2021 рік

Аналітична довідка за результатами моніторингу якості вищої освіти в НТУ за 2020 рік


В рамках участі Національного транспортного університету у проєкті “Network of Transformational Learning to Ensure the Sustainability of Assistance to Ukrainian Higher Education in Ensuring a Sustainable and Powerful Restoration of (post-war) Ukraine” просимо пройти опитування:

Анкета для викладачів

Анкета для студентів

Анкета для експертів (стейкхолдерів)


Анкета випускника Національного транспортного університету


Анонси заходів

📢 Раді Вам повідомити, що Національний транспортний університет приймає участь у проекті Ukrainian German Teaching Network for a Digital Transformation of Environmental Education програми Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis (2022). В рамках цього проекту проводимо анкетування як викладачів, так і студентів.

☑️ Анкета для викладачів 

☑️ Анкета для студентів 

За Вашим бажанням просимо пройти анкетування.


Форум «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни»

Яким чином ЗВО України діють в аспекті забезпечення якості вищої освіти під час повномасштабного вторгнення рф? Як ефективно продовжувати зовнішнє забезпечення якості вищої освіти в Україні, коли триває війна? Ці та інші не менш актуальні теми обговорять на міжнародному форумі «Забезпечення якості вищої освіти в умовах війни»,
який відбудеться 24 травня 2022 року о 15:00.
У програмі заходу: виступи представників ENQA, міжнародних мереж забезпечення якості вищої освіти, очільників Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки, представників восьми провідних ЗВО України, а також презентація проєкту Національного плану дій зовнішнього забезпечення якості вищої освіти України на період 2022-2023 рр.
Для перегляду трансляції форуму українською мовою перейдіть на офіційну сторінку Національного агентства у Facebook – https://www.facebook.com/nazyavo

Для перегляду трансляції форуму англійською мовою перейдіть на Youtube канал Координатора проектів ОБСЄ в Україні – https://www.youtube.com/channel/UComIkCBvCpXtWOTNPqi9wmg


📢Запрошуємо до участі у кар’єрному коучингу «Позашкільна освіта і вища освіта: пліч-о-пліч до вершин професійної майстерності заради майбутнього України» (11 травня)
📜Основні теми, які плануємо розкрити для педагогів та дітей:
✔1. Професійний підхід до вибору професії сучасної молоді та закладу вищої освіти.
✔2. Діджиталізація та ефективне використання освітніх ресурсів для вибору професійного напряму.
✔3. Оцінка навчальних програм, модернізація форм і методів організації освітнього процесу в ЗПО і ЗВО.
👉Форма проведення: онлайн. Реєстрація за посиланням https://cutt.ly/5G6erSP
🎓Учасники: учні середньої та старшої школи, педагоги та педагогічні колективи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної, вищої освіти, працівники соціальних служб, громадські організації, батьки.

Безкоштовний вебінар від Unicheck та Укрінформнауки!
8 лютого 2022 року, вівторок, 15:00 за Київським часом
❗️  Вебінар пройде у форматі Zoom-конференції.
https://turnitin.zoom.us/meeting/register/tJMkd-2vrTouG9xtGpNuz4I88gpb5ySWEB7N
✅ Вебінар буде цікавим всім, хто готує статті до публікації у наукових журналах та хоче розібратись у тому, як підвищити кількість звернень до наукових публікацій за допомогою інструментів бази CrossRef. Спікери поділяться технологіями, які допомагають перевіряти роботи на наявність запозичень та плагіату перед публікацією наукового тексту.

Від імені Американських Рад з міжнародної освіти, що впроваджують проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, запрошуємо вас доєднатися до лекції-дискусії “Що робити з замовними роботами?”
Дата: 21 жовтня 2021 року 
Час: 14:00 
Участь у вебінарі безкоштовна, лінк на подію буде доступний за попередньої реєстрації. 
Реєстраційна форма: https://forms.gle/PgBf7ZTgdSLDqMoH9 
Захід присвячений кампанії боротьби з замовними роботами, що її проводить проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”. На заході дослідниця Вероніка Краснічан розповість про поняття замовних робіт, їхні різновиди, а також про проведені міжнародні опитування студентів стосовно досвіду замовлення робіт та результати цих опитувань. Також на лекції-дискусії ми поговоримо про потенційні причини того, чому студенти вдаються до замовлення навчальних та дипломних робіт, які наслідки несуть ці недоброчесні практики, та як виявляти та запобігати замовним роботам.
Після заходу запис вебінару буде доступний за покликанням Youtube каналі.

Більше про подію можна дізнатися на фейсбук-сторінці або сайті проєкту.


Від імені Американських Рад з міжнародної освіти, що впроваджують проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, запрошуємо вас відвідати онлайн-вебінар “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності”, що відбудеться 27 вересня о 16:30. 
Захід присвячений досвідові Університету штату Мічиган (Michigan State University) та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання, а також обговоренню того, як окремі елементи цих систем можуть бути втілені на кампусі вашого університету. Окрім цього, на вебінарі ви дізнаєтеся про те, як практично створювати курси з академічної доброчесності для студентів та які аспекти найкраще включати у зміст таких курсів.
Лекторами події будуть:
Джейк Каспер, фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган. Джейк відповідає за вживання стратегічних заходів у випадках, що стосуються студентів, яких зловили на порушеннях принципів академічної доброчесності в університеті.

Брендон Арнолд, координатор програм по роботі із новими студентами в Офісі програм для нових студентів та сімей Темпльського університету. Основною місією Брендона є підтримка кожного із студентів на їх шляху здобуття освіти у Темпльському університеті та під час процесу прийняття академічних рішень.

Участь у вебінарі безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/rbLamVyerVSomtpq5
Після заходу запис вебінару буде доступний на нашому Youtube каналі.
Більше про подію можна дізнатися на фейсбук-сторінці або сайті проєкту.
З повагою
команда проєкту

“Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”


Увага!

З метою популяризації академічної доброчесності в НТУ запрошуємо науково-педагогічних працівників прийняти участь у заході «Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють», організованому Американськими Радами з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», у партнерстві з Міжнародним центром академічної доброчесності (International Center for Academic Integrity) .

Лекція відбудеться 16 лютого, о 16:00 на платформі Zoom. Участь безкоштовна за попередньої реєстраціїhttp://bit.ly/3q4Foaw


Адреса: 01010, Україна, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка (Суворова), 1, к. 323
Телефон: +38 (044) 280-68-19
E-mail: dqntu@ntu.edu.ua
Сайт
Група вакансій для студентів НТУ

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО